KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15707126
nr 1570 7126
Harry Bonde Petersen
(1918-1999), Danmark
Oljemålning, Landskap med fåglar. Signerad, daterad -68. Olja på duk, 70x100 cm, yttermått inklusive ram: 88x116 cm
Harry Bonde Petersen, dansk bildkonstnär född 1918, död 1999.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 19:58:41
300 kr
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Harry Bonde Petersen
Läs mer om Harry Bonde Petersen